TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ

TRAFİKTE DİREKSİYON DERSİ

Direksiyon dersi almanın başlıca sebepleri vardır. İlk olarak içinizde büyüyen araba kullanma sevdasıdır.Bunu takip eden ikinci olay ise iş yerinden size verilecek olan bir arabada olabilir. Peki izmir'de direksiyon dersi neden gereklidir sizce? Çünkü yaşadığınız şehir ile birebir ilgilidir. Eğer yaşadığınız şehir küçük bir yer ise küçüklükten kastımız yüz ölçümü değil tabiki içerisinde yaşayan insan sayısı ve bulundurduğu araç miktarıdır. Anadolu'nun geneline bakarsak bir çok şehirde nüfus ve araç sayısı oldukça düşüktür. Bilindiği gibi genelde yoğun olan iller İstanbul,Ankara ve İzmirdir.

 

 

Direksiyon dersi almaya gelen bazı öğrencilerimizden duyuyorum. Hocam Ankara'da araba kullanabiliyordum.Ben Ankara'da  yoğun olduğunu düşünürken İzmir'e geldim afalladım. Bu nasıl bir trafik böyle sanki acemi gibi hareket ediyorum diyenleri duydum tabi bu sadece İzmir için geçerli değil aklınıza gelebilecek diğer Anadolu şehirleride olabilir.

 

Araba sürmeyi tabiki kendi kendinize öğrenebilirsiniz.Veya bir akrabanız,babanız,abiniz bile yardımcı olabilir ama bu kişilerin verdiği bilgiyle işinde uzman direksiyon dersi konusunda uzmanlaşmış bir kişinin vereceği bilgi oldukça farklıdır. Aracı kullanırken arabanın dilinden anlamayı öğretmesi araba içerisinde bulunan teknik konuların anlatılması ve en basiti nerede hangi zorlukta neler yapmanız gerektiğini bilmeniz lazım buda bas debriyaja ver gazı şeklinde olursa işiniz iş tabi,

 

Her yerde direksiyon dersi veren dersler veya kişiler var. Bunların arasından sizin dilinizden anlayacak birini bulmak zor olan yanı. Her direksiyon dersi veren hocayla öğrenci anlaşamıyor asabi hocada karşınıza çıkabiliyor. Direksiyon eğitmeni olarak sizi trafiğe alıştırmadan bırakmıyoruz.


Yaptığı işe saygısı olan kişi direksiyon dersi almaya gelen öğrencisinede saygılı davranır. Yirmi yılı aşkın bir süredir sizlere direksiyon dersi vererek İzmir'in keşmekeş yollarına yüzlerce öğrenci yetiştirdik. Sizlerede direksiyon dersi tecrübelerimizi aktarmak isteriz. Bizlere telefon açarak farkımızı görmenizi temenni ederiz.

İletişim

  • 0 (553) 397 46 22
  • info@bayandandireksiyondersiizmir.com
  • BORNOVA - BAYRAKLI - BUCA - HATAY - BALÇOVA -MENEMEN - ÇİĞLİ - EGEKENT