DÜZ VİTES ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

DÜZ VİTES ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Manuel vites özel direksiyon dersi hizmeti veren eğitimcimiz sizleri akıcı trafiğe adapte etmek işinde uzmanlaşmış kadrosuyla hizmete hazırdır. Günümüzde otomatik şanzıman tercih edilme oranı artmaya başladıysada manuel vitesli araba hala popülerliğini kaybetmeden yoluna devam etmektedir. Manuel vitesli araçların kullanılmasının zor olduğunu bilmekteyiz. Fakat manuel vitesli aracında kendine göre artısı bulunmaktadır. Otomatik vitesli araba kullanım açısından kolaydır ama manuel vitese göre ekonomik değildir.

 

Manuel vites ile otomatik şanzımanlı araba ile arasında fiyat farkı olarak beş bin ile on beş bin lira en az oynamaktadır. Bununlada kalmıyor tabiki manuel vites arabanın servis bakım ücretleri daha uygundur, şanzıman daha uzun ömürlüdür ve bozulması daha zordur. Bozulsa bile tamir ücretleri daha uyguna halledilebilir. En önemlisi yakıt konusudur. Manuel vites otomatğie göre daha az yakıt tüketmektedir. İşte bu sebeplerden dolayı manuel vites ülkemizde hala popülerliğini kaybetmemiştir.

 

Manuel vitesli araçlarda sırasıyla debriyaj,fren ve gaz pedalı bulunmaktadır. Manuel araba kullanımı zor gibi gözükse de uzman hocalarımızdan alacağınız direksiyon dersi sırasında kolay,anlaşılır,tatlı bir ifadeyle hiçde gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor olmadığını göreceksiniz. Hangi hızlarda hangi vitesi kullanacağınızı uygun hareketler eşliğinde vites debriyaj arasındaki hassasiyeti kolayca kavrayabileceksiniz. Özel direksiyon dersi sizlerin akıcı trafiğe çıkma sürenizi oldukça kısa bir zamana indirecektir. Genellikle on saat ile on beş saat dilimi içerisinde sizlerde İstanbul gibi keşmekeş olan bir trafiğin içerisine kendi başınıza çıkabileceksiniz. İddialıyız trafiğe çıkma garantisi vermekteyiz.

 

İletişim

  • 0 (553) 397 46 22
  • info@bayandandireksiyondersiizmir.com
  • BORNOVA - BAYRAKLI - BUCA - HATAY - BALÇOVA -MENEMEN - ÇİĞLİ - EGEKENT